  • CDRH127-100MC
CDRH127-100MC
advertisement
Manufacturer No:
CDRH127-100MC
HK JDW NO:
738-CDRH127-100MC
Package:
Nonstandard
Datasheet:
CDRH127-100MC
Step5Bar-code shipping tag
CDRH127-100MC
  • Operating Temperature
    -40°C~100°C
  • Series
    CDRH127
  • Published
    2001
  • Size / Dimension
    0.472Lx0.472W 12.00mmx12.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Obsolete
  • Shielding
    Shielded
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Current Rating
    5.4A
  • Inductance
    10μH
  • Test Frequency
    1kHz
  • DC Resistance (DCR)
    21.6mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    1kHz
  • Height Seated (Max)
    0.315 8.00mm