  • CDRH125L125NP-470MC
CDRH125L125NP-470MC
advertisement
Manufacturer No:
CDRH125L125NP-470MC
Manufacturer:
Sumida Corporation
HK JDW NO:
738-CDRH125L125NP-470MC
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 501
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
CDRH125L125NP-470MC
  • Terminal Shape
    WRAPAROUND
  • Tolerance
    20%
    EAR99
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Shielding
    Shielded
  • Number of Functions
    1
  • Reference Standard
    AEC-Q200
  • Inductance
    47 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    2.42A
  • Case/Size Code
    4848
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    93mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    22 µH
  • Height
    6mm
  • Length
    12.3mm
  • Width
    12.3mm