  • CDR35BX334AKWR\R
CDR35BX334AKWR\R
advertisement
Manufacturer No:
CDR35BX334AKWR\R
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR35BX334AKWR\R
Package:
1825
Datasheet:
Description:
330nF Ceramic Capacitor 10% 1825
Step5Bar-code shipping tag
CDR35BX334AKWR\R
  • Package / Case
    1825
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    330nF
  • Depth
    6.4mm
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    4.5mm