  • CDR34BX473BKUR\6
CDR34BX473BKUR\6
advertisement
Manufacturer No:
CDR34BX473BKUR\6
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR34BX473BKUR\6
Package:
1812
Datasheet:
Description:
47nF Ceramic Capacitor 10% 1812
Step5Bar-code shipping tag
CDR34BX473BKUR\6
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Package / Case
    1812
  • Published
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    47nF
  • Depth
    3.2mm
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    4.5mm