  • CDR34BP622AJUM\M1K
CDR34BP622AJUM\M1K
advertisement
Manufacturer No:
CDR34BP622AJUM\M1K
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR34BP622AJUM\M1K
Package:
1812
Datasheet:
Description:
6.2nF Ceramic Capacitor 5% 1812
Step5Bar-code shipping tag
CDR34BP622AJUM\M1K
  • Package / Case
    1812
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    6.2nF
  • Depth
    3.2mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    4.5mm