  • CDR34BP472BJWP-M
CDR34BP472BJWP-M
advertisement
Manufacturer No:
CDR34BP472BJWP-M
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR34BP472BJWP-M
Description:
4.7nF Ceramic Capacitor 5% 1812
Step5Bar-code shipping tag
CDR34BP472BJWP-M
    Select All
  • Mount
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    4.7nF
  • Depth
    3.2mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    4.5mm