  • CDR34BP472BFUM\W
CDR34BP472BFUM\W
advertisement
Manufacturer No:
CDR34BP472BFUM\W
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR34BP472BFUM\W
Description:
4.7nF Ceramic Capacitor 1% 1812
Step5Bar-code shipping tag
CDR34BP472BFUM\W
    Select All
  • Mount
    1812
  • Published
  • Tolerance
    1%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    4.7nF
  • Depth
    3.2mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    4.5mm