  • CDR33BX223BKWR\1K
CDR33BX223BKWR\1K
advertisement
Manufacturer No:
CDR33BX223BKWR\1K
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR33BX223BKWR\1K
Package:
1210
Datasheet:
Description:
22nF Ceramic Capacitor 10% 1210
Step5Bar-code shipping tag
CDR33BX223BKWR\1K
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    1210
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Published
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    22nF
  • Depth
    2.5mm
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    3.2mm