  • CDR32BX223AKWR\3
CDR32BX223AKWR\3
advertisement
Manufacturer No:
CDR32BX223AKWR\3
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR32BX223AKWR\3
Description:
22nF Ceramic Capacitor 10% 1206
Step5Bar-code shipping tag
CDR32BX223AKWR\3
    1206
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    22nF
  • Depth
    1.6mm
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    3.2mm