  • CDR32BP6R8BDSM-M
CDR32BP6R8BDSM-M
advertisement
Manufacturer No:
CDR32BP6R8BDSM-M
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR32BP6R8BDSM-M
Datasheet:
Description:
6.8pF Ceramic Capacitor 1206
Step5Bar-code shipping tag
CDR32BP6R8BDSM-M
    Select All
  • Mount
    1206
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    6.8pF
  • Depth
    1.6mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    3.2mm