  • CDR32BP561BJSS\M2K
CDR32BP561BJSS\M2K
advertisement
Manufacturer No:
CDR32BP561BJSS\M2K
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR32BP561BJSS\M2K
Description:
560pF Ceramic Capacitor 5% 1206
Step5Bar-code shipping tag
CDR32BP561BJSS\M2K
    Select All
  • Mount
    1206
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    560pF
  • Depth
    1.6mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    3.2mm