  • CDR32BP200BKWP\R
CDR32BP200BKWP\R
advertisement
Manufacturer No:
CDR32BP200BKWP\R
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR32BP200BKWP\R
Description:
20pF Ceramic Capacitor 10% 1206
Step5Bar-code shipping tag
CDR32BP200BKWP\R
    Select All
  • Mount
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    20pF
  • Depth
    1.6mm
  • Length
    3.2mm