  • CDR32BP182AKWS\W
CDR32BP182AKWS\W
advertisement
Manufacturer No:
CDR32BP182AKWS\W
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR32BP182AKWS\W
Description:
1.8nF Ceramic Capacitor 10% 1206
Step5Bar-code shipping tag
CDR32BP182AKWS\W
    Select All
  • Mount
    1206
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1.8nF
  • Depth
    1.6mm
  • Length
    3.2mm