  • CDR32BP152AKWP\W
CDR32BP152AKWP\W
advertisement
Manufacturer No:
CDR32BP152AKWP\W
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR32BP152AKWP\W
Package:
1206
Datasheet:
Description:
1.5nF Ceramic Capacitor 10% 1206
Step5Bar-code shipping tag
CDR32BP152AKWP\W
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1.5nF
  • Depth
    1.6mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    3.2mm