  • CDR32BP130BJUM
CDR32BP130BJUM
advertisement
Manufacturer No:
CDR32BP130BJUM
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR32BP130BJUM
Package:
1206
Datasheet:
Description:
13pF Ceramic Capacitor 5% 1206
Step5Bar-code shipping tag
CDR32BP130BJUM
    Select All
  • Factory Lead Time
    22 Weeks
  • Package / Case
    1206
  • Packaging
    Bulk
  • Published
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Capacitance
    13pF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm
  • Thickness
    1.3mm