  • CDR32BP122AFUMMB
CDR32BP122AFUMMB
advertisement
Manufacturer No:
CDR32BP122AFUMMB
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR32BP122AFUMMB
Description:
1.2nF Ceramic Capacitor 1% 1206
Step5Bar-code shipping tag
CDR32BP122AFUMMB
    1206
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1.2nF
  • Depth
    1.6mm
  • Length
    3.2mm