  • CDR32BP120BKWRAB
CDR32BP120BKWRAB
advertisement
Manufacturer No:
CDR32BP120BKWRAB
HK JDW NO:
877-CDR32BP120BKWRAB
Datasheet:
CDR32BP120BKWRAB
Description:
Military, MIL-PRF-55681, CDR32 12pF 100V Ceramic Capacitor ±10% BP 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm -55°C~125°C Surface Mount, MLCC 1206 (3216 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
CDR32BP120BKWRAB
  • Voltage - Rated
    100V
  • Capacitance
    12pF
  • Failure Rate
    R (0.01%)
  • Thickness (Max)
    0.051 1.30mm
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±10%