  • CDR32BP102BKMM
CDR32BP102BKMM
advertisement
Manufacturer No:
CDR32BP102BKMM
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
5781-CDR32BP102BKMM
Package:
Datasheet:
Description:
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, BP, 30ppm/Cel TC, 0.001uF, Surface Mount, 1206, CHIP