  • CDR32BP102BFWPMB
CDR32BP102BFWPMB
advertisement
Manufacturer No:
CDR32BP102BFWPMB
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR32BP102BFWPMB
Description:
1nF Ceramic Capacitor 1% 1206
Step5Bar-code shipping tag
CDR32BP102BFWPMB
    Select All
  • Factory Lead Time
    25 Weeks
  • Mount
    1206
  • Packaging
    Bulk
  • Published
  • Tolerance
    1%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1nF
  • Depth
    1.6mm
  • Length
    3.2mm