  • CDR32BP101BJMRMP
CDR32BP101BJMRMP
advertisement
Manufacturer No:
CDR32BP101BJMRMP
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR32BP101BJMRMP
Package:
1206
Datasheet:
Description:
100pF Ceramic Capacitor 5% 1206
Step5Bar-code shipping tag
CDR32BP101BJMRMP
  • Package / Case
    1206
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    100pF
  • Depth
    1.6mm
  • Length
    3.2mm