  • CDR32BP101BFUMMR
CDR32BP101BFUMMR
advertisement
Manufacturer No:
CDR32BP101BFUMMR
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR32BP101BFUMMR
Description:
100pF Ceramic Capacitor 1% 1206
Step5Bar-code shipping tag
CDR32BP101BFUMMR
    Select All
  • Mount
  • Tolerance
    1%
  • Part Status
    Active
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    100pF
  • Depth
    1.6mm
  • Length
    3.2mm