  • CDR31BP750BKYMMR
CDR31BP750BKYMMR
advertisement
Manufacturer No:
CDR31BP750BKYMMR
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR31BP750BKYMMR
Description:
75pF Ceramic Capacitor 10% 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR31BP750BKYMMR
    0805
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    75pF
  • Depth
    1.25mm
  • Length
    2mm