  • CDR31BP201BKUP\W
CDR31BP201BKUP\W
advertisement
Manufacturer No:
CDR31BP201BKUP\W
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR31BP201BKUP\W
Description:
200pF Ceramic Capacitor 10% 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR31BP201BKUP\W
    Select All
  • Mount
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    200pF
  • Depth
    1.25mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    2mm