  • CDR31BP1R8BCUP\6
CDR31BP1R8BCUP\6
advertisement
Manufacturer No:
CDR31BP1R8BCUP\6
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR31BP1R8BCUP\6
Description:
1.8pF Ceramic Capacitor 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR31BP1R8BCUP\6
    0805
  • Part Status
    Active
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1.8pF
  • Depth
    1.25mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    2mm