  • CDR31BP181BKUP\6
CDR31BP181BKUP\6
advertisement
Manufacturer No:
CDR31BP181BKUP\6
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR31BP181BKUP\6
Description:
180pF Ceramic Capacitor 10% 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR31BP181BKUP\6
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
    0805
  • Published
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    180pF
  • Depth
    1.25mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    2mm