  • CDR31BP180BJUR\W
CDR31BP180BJUR\W
advertisement
Manufacturer No:
CDR31BP180BJUR\W
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR31BP180BJUR\W
Description:
18pF Ceramic Capacitor 5% 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR31BP180BJUR\W
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    18pF
  • Depth
    1.25mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    2mm