  • CDR31BP101BFUMMP
CDR31BP101BFUMMP
advertisement
Manufacturer No:
CDR31BP101BFUMMP
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR31BP101BFUMMP
Package:
0805
Datasheet:
Description:
100pF Ceramic Capacitor 1% 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR31BP101BFUMMP
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    25 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    0805
  • Published
  • Tolerance
    1%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    100pF
  • Depth
    1.25mm
  • Length
    2mm