  • CDR14BP222AKWS
CDR14BP222AKWS
advertisement
Manufacturer No:
CDR14BP222AKWS
HK JDW NO:
5781-CDR14BP222AKWS
Description:
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, BP, 30ppm/Cel TC, 0.0022uF, Surface Mount, 1111, CHIP