  • CDR14BG6R8EBUP
CDR14BG6R8EBUP
advertisement
Manufacturer No:
CDR14BG6R8EBUP
HK JDW NO:
66-CDR14BG6R8EBUP
Description:
6.8pF Ceramic Capacitor Ceramic
Step5Bar-code shipping tag
CDR14BG6R8EBUP
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    6.8pF
  • Voltage - Rated DC
    400V
  • Depth
    2.79mm
  • Length
    2.79mm
  • Width
    70.9mm