  • CDR11BP102AJNP
CDR11BP102AJNP
advertisement
Manufacturer No:
CDR11BP102AJNP
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
5781-CDR11BP102AJNP
Package:
Datasheet:
Description:
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, BP, 30ppm/Cel TC, 0.001uF, Surface Mount, 0606, CHIP