  • CDR06BP822BJUR\M500
CDR06BP822BJUR\M500
advertisement
Manufacturer No:
CDR06BP822BJUR\M500
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR06BP822BJUR\M500
Package:
2225
Datasheet:
Description:
8.2nF Ceramic Capacitor 5% 2225
Step5Bar-code shipping tag
CDR06BP822BJUR\M500
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    2225
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Published
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    8.2nF
  • Depth
    6.35mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    5.72mm