  • CDR06BP682BKWM
CDR06BP682BKWM
advertisement
Manufacturer No:
CDR06BP682BKWM
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
5781-CDR06BP682BKWM
Description:
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, BP, 30ppm/Cel TC, 0.0068uF, Surface Mount, 2225, CHIP