  • CDR04BP272BJUR\W
CDR04BP272BJUR\W
advertisement
Manufacturer No:
CDR04BP272BJUR\W
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR04BP272BJUR\W
Description:
2.7nF Ceramic Capacitor 5% 1812
Step5Bar-code shipping tag
CDR04BP272BJUR\W
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    2.7nF
  • Depth
    3.18mm
  • Length
    4.57mm