  • CDR04BP222BKUR\M500
CDR04BP222BKUR\M500
advertisement
Manufacturer No:
CDR04BP222BKUR\M500
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR04BP222BKUR\M500
Description:
2.2nF Ceramic Capacitor 10% 1812
Step5Bar-code shipping tag
CDR04BP222BKUR\M500
    1812
  • Published
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    2.2nF
  • Depth
    3.18mm
  • Length
    4.57mm