  • CDR02BX223AKWS/M500
CDR02BX223AKWS/M500
advertisement
Manufacturer No:
CDR02BX223AKWS/M500
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR02BX223AKWS/M500
Description:
22nF Ceramic Capacitor 10% 1805
Step5Bar-code shipping tag
CDR02BX223AKWS/M500
    1805
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    22nF
  • Depth
    1.27mm
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    4.57mm