  • CDR02BP221BJUP\W
CDR02BP221BJUP\W
advertisement
Manufacturer No:
CDR02BP221BJUP\W
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR02BP221BJUP\W
Package:
1805
Datasheet:
Description:
220pF Ceramic Capacitor 5% 1805
Step5Bar-code shipping tag
CDR02BP221BJUP\W
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    1805
  • Published
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    220pF
  • Depth
    1.27mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    4.57mm