  • CDR01BX681BKUR\M250
CDR01BX681BKUR\M250
advertisement
Manufacturer No:
CDR01BX681BKUR\M250
HK JDW NO:
66-CDR01BX681BKUR\M250
Description:
680pF Ceramic Capacitor 10% 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR01BX681BKUR\M250
    0805
  • Published
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    680pF
  • Depth
    1.27mm
  • Length
    2.03mm