  • CDR01BX561BKSM\M500
CDR01BX561BKSM\M500
advertisement
Manufacturer No:
CDR01BX561BKSM\M500
HK JDW NO:
66-CDR01BX561BKSM\M500
Description:
560pF Ceramic Capacitor 10% 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR01BX561BKSM\M500
    0805
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    560pF
  • Depth
    1.27mm
  • Length
    2.03mm