  • CDR01BP180BJUS\M250
CDR01BP180BJUS\M250
advertisement
Manufacturer No:
CDR01BP180BJUS\M250
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR01BP180BJUS\M250
Description:
18pF Ceramic Capacitor 5% 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR01BP180BJUS\M250
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Published
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    18pF
  • Depth
    1.27mm
  • Length
    2.03mm