  • CDR01BP101BJWMMR
CDR01BP101BJWMMR
advertisement
Manufacturer No:
CDR01BP101BJWMMR
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR01BP101BJWMMR
Package:
0805
Datasheet:
Description:
100pF Ceramic Capacitor 5% 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR01BP101BJWMMR
  • Package / Case
    0805
  • Published
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    100pF
  • Depth
    1.27mm
  • Length
    2.03mm