  • CDH80D48NP-151KC
CDH80D48NP-151KC
advertisement
Manufacturer No:
CDH80D48NP-151KC
HK JDW NO:
738-CDH80D48NP-151KC
Package:
Nonstandard
Datasheet:
CDH80D48NP-151KC
Description:
Quantity:
In Stock : 9688
Step5Bar-code shipping tag
CDH80D48NP-151KC
    Select All
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Series
    CDH80D48
  • Size / Dimension
    0.331Lx0.315W 8.40mmx8.00mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Wirewound
  • Current Rating (Amps)
    830mA
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    150μH
  • DC Resistance (DCR)
    480mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Height Seated (Max)
    0.197 5.00mm