  • CDEP134-4R8MC-H
CDEP134-4R8MC-H
advertisement
Manufacturer No:
CDEP134-4R8MC-H
HK JDW NO:
738-CDEP134-4R8MC-H
Package:
Nonstandard
Datasheet:
CDEP134-4R8MC-H
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CDEP134-4R8MC-H
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Operating Temperature
    -40°C~100°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2001
  • Series
    CDEP134
  • Size / Dimension
    0.531Lx0.531W 13.50mmx13.50mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Pbfree Code
    no
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    Wirewound
  • HTS Code
  • Shielding
    Shielded
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Current Rating
    7A
  • Inductance
    4.8μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    16.3mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    11A
  • Height Seated (Max)
    0.197 5.00mm