  • CCSMA18-MM-086F-24
CCSMA18-MM-086F-24
advertisement
Manufacturer No:
CCSMA18-MM-086F-24
Manufacturer:
Crystek Corporation
HK JDW NO:
198-CCSMA18-MM-086F-24
Package:
SMA
Description:
RF CABLE FLEX 086 SMA M/M 24
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CCSMA18-MM-086F-24
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Package / Case
    SMA
  • Operating Temperature
    -45°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2012
  • Feature
    Shielded
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -45°C
  • Color
    Blue
  • Gender
    Male to Male
  • Style
    SMA to SMA
  • Polarity
    Normal
  • Cable Type
    2.54mm OD Coaxial Cable
  • Impedance
    50Ohms
  • Wire/Cable Type
    Coaxial
  • Frequency (Max)
    18GHz
  • 1st Connector
    SMA Male Plug
  • 2nd Connector
    SMA Male Plug
  • Connector Type A
    Plug, SMA
  • Connector Type B
    Plug, SMA
  • Gender Type A
    Male
  • Gender Type B
    Male
  • Length
    24.00 609.60mm