  • CCR78CG183JR
CCR78CG183JR
advertisement
Manufacturer No:
CCR78CG183JR
HK JDW NO:
5781-CCR78CG183JR
Description:
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.018uF, Through Hole Mount, AXIAL LEADED