  • CCR24.0MYC7B05T1
CCR24.0MYC7B05T1
advertisement
Manufacturer No:
CCR24.0MYC7B05T1
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-CCR24.0MYC7B05T1
Package:
3-SMD, Non-Standard
Datasheet:
CCR24.0MYC7B05T1
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CCR24.0MYC7B05T1
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    3-SMD, Non-Standard
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    CCR
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Feature
    Built in Capacitor
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Type
    Ceramic
  • Capacitance
    7pF
  • Frequency
    24MHz
  • Frequency Stability
    ±0.2%
  • Impedance
    40Ohm
  • Frequency Tolerance
    ±0.5%
  • Height
    0.035 0.90mm