  • CCR06CG392JS
CCR06CG392JS
advertisement
Manufacturer No:
CCR06CG392JS
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
5781-CCR06CG392JS
Description:
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0039uF, Through Hole Mount, 2909, RADIAL LEADED