  • CCF60309RFKR36
CCF60309RFKR36
advertisement
Manufacturer No:
CCF60309RFKR36
HK JDW NO:
866-CCF60309RFKR36
Datasheet:
CCF60309RFKR36
Description:
Through Hole 309Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
CCF60309RFKR36
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    309Ohm
  • Max Operating Temperature
    165°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Voltage - Rated
    500V
  • Power Rating
    1W
  • Diameter
    3.53mm
  • Length
    10.16mm