  • CCF5513K3FKE36
CCF5513K3FKE36
advertisement
Manufacturer No:
CCF5513K3FKE36
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CCF5513K3FKE36
Package:
Conformal
Datasheet:
CCF5513K3FKE36
Description:
Through Hole 13.3kOhm, Metal Film,
Quantity:
In Stock : 13231
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
CCF5513K3FKE36
    Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Conformal
  • Weight
    350.003213mg
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    13.3kOhm
  • Max Operating Temperature
    165°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Voltage - Rated
    250V
  • Power Rating
    500mW
  • Diameter
    2.29mm
  • Length
    6.73mm