  • CC080500000000000
CC080500000000000
advertisement
Manufacturer No:
CC080500000000000
Manufacturer:
Yageo
HK JDW NO:
898-CC080500000000000
Package:
0805
Datasheet:
CC080500000000000
Description:
Sample kit Cap SMD 0805 432204407131
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CC080500000000000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    21 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount, MLCC
  • Package / Case
    0805
  • Packages Included
    0805 (2012 Metric)
  • Packaging
    Binder
  • Series
    CC
  • Tolerance
    ±5% ±10%
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    General Purpose
  • Voltage - Rated
    16V~50V
    480 Pieces (48 Values - 10 Each)
  • Kit Type
    Ceramic
  • Capacitance Range
    10pF~0.68μF