  • CBR02C220F9GAC
CBR02C220F9GAC
advertisement
Manufacturer No:
CBR02C220F9GAC
HK JDW NO:
417-CBR02C220F9GAC
Description:
CBR-SMD RF C0G 22pF 6.3V Ceramic Capacitor ±1% C0G NP0 0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm -55°C~125°C 2 Terminations High Q, Low Loss, Ultra Low ESR Surface Mount, MLCC 0201 (0603 Metric)
Quantity:
In Stock : 18245
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
CBR02C220F9GAC
    Select All
  • Factory Lead Time
    31 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Voltage - Rated
    6.3V
  • HTS Code
  • Capacitance
    22pF
  • Rated (DC) Voltage (URdc)
    6.3V
  • Height
    0.3mm
  • Length
    0.5mm
  • Width
    0.3mm
  • Thickness (Max)
    0.013 0.33mm